ciało
Wykonaj wraz z lektorem 3 ćwiczenia ładując się nadmiarem energii życiowej. Tego rodzaju ćwiczenia są wykonywane od tysięcy lat przywracając siłę, zdrowie, moc i harmonię w wnętrzu człowieka.
"3 ćwiczenia energetyzacji - ćwiczenia"
Profesjonalny Seans relaksacyjny - morze
Uzdrawianie mocą wnętrza
Profesjonalny seans relaksacyjny w którym przeniesiesz się nad piękne morze. Usłyszysz dźwięki natury w tle. Zrelaksuj się i pozwól sobie na chwile relaksu każdego dnia.
Przejdź seans który odrodzi Cię wewnętrznie. Kiedy się zakończy zdziwisz się, zachwycisz i być może powiesz jak pewien mój znajomy. "hej...  ale super, dlaczego ja wcześniej do ciebie nie przyszedłem"
Wspomaganie samouzdrawiania. Pobudź naturalne zdolności do regeneracji i oczyszczania. Wykorzystaj swoją wewnętrzną moc i pozwól by zaczęła działać w Twoim interesie.
Odrodzenie oddechem
Dźwięki natury z spokojnym relaksującym podkładem muzycznym. Przemień każde otoczenie w sprzyjające miejsce relaksu i uspokojenia.
Profesjonalny Seans relaksacyjny - Jezioro
Profesjonalny seans relaksacyjny w którym przeniesiesz się nad piękne jezioro. Usłyszysz dźwięki natury w tle. Zrelaksuj się i pozwól sobie na chwile relaksu każdego dnia.
Dźwięki Natury + Melody- morze, jezioro, las, deszcz
Zobacz seanse z działu:  
Umysł    Dusza
www.brahman.pl
design: angelstudio
kontakt: brahman@brahman.pl
tel. 0-887-62-62-00


.
Prawa Autorskie
Wszelkie prawa zastrzeżone
copyright (c) by Sławomir Mika
Polityka Prywatności
Korzystając z serwisu www.brahman.pl aprobujesz Politykę Prywatności
Start   on-line   na żywo   seanse   artykuły   galeria   opinie   o mnie
Start   on-line   na żywo   seanse   artykuły   galeria   opinie   o mnie