dusza
www.brahman.pl
design: angelstudio
kontakt: brahman@brahman.pl
tel. 0-887-62-62-00


.
Prawa Autorskie
Wszelkie prawa zastrzeżone
copyright (c) by Sławomir Mika
Polityka Prywatności
Korzystając z serwisu www.brahman.pl aprobujesz Politykę Prywatności
Etapy urzeczywistniania boskości

Kiedy czytasz listy ode mnie, kiedy czytasz moje warsztaty albo przyjeżdżasz na seanse na żywo, to wielokrotnie zdziwisz się tym, co usłyszysz. Często zaskoczy Cię to tak bardzo, że nie zaakceptujesz tego. Ja o tym wiem i to normalne.

Kiedy się z czymś nie zgadzasz, to znak, że otrzymałeś nową myśl, ideę, którą masz szansę w sobie rozwinąć, zaakceptować i wykorzystać.

Kiedy Ci mówię, że jeśli zechcesz, to nic Ci już nigdy nie zagrozi i pokazuję jak to zrobić, to możesz nie ufać i nie wierzyć. To naturalne w procesie otwierania Twojej świadomości.

Kiedy powiem Ci, że jesteś absolutnie bezpieczny, to choć początkowo możesz temu nie ufać i kreować sobie dziwne zdarzenia, to od tego czasu będziesz się nad tym zastanawiać. A im bardziej będziesz się zastanawiać, tym bardziej ta myśl będzie w Tobie wzrastała. To tak samo jak ziarenko, które padło na dobry grunt. Dobry grunt to Ty, dlaczego dobry? Bo jeśli czytasz to teraz, to Twoja dusza chce rozwoju i prowadzi Cię do pozytywnych zmian.

To co mówię to ziarenka i choć nie wszystko od razu zrozumiesz, to ziarenka będą kiełkować i wzrastać. W pewnym momencie przyjdzie do Ciebie myśl "hej.. a może to jednak prawda?" wtedy ziarenko w Tobie wychodzi na świat i zaczyna rosnąć. Kiedy zaczynasz akceptować tą nową ideę, to z ziarenka powstaje drzewo. Kiedy pojmiesz ideę, to uzyskasz wszelkie tego owoce.

To proces który jest fascynującym dojrzewaniem duszy. Z każdą nową ideą jest tak samo, z każdą bożą cechą którą chcesz w sobie urzeczywistnić jest tak samo. Nie przejmuj się więc, jeśli czegoś nie rozumiesz, nie martw się, że jeszcze tego nie czujesz. To przyjdzie samo w najlepszym czasie. Tobie pozostaje otworzyć się na wszystko co (...)

_______________________________________________

Jeśli interesuje Cię dalsza część tego artykułu
zamów teraz darmowy dostęp do warsztatów brahman-a. Znajdziesz tam wiele artykułów, porad oraz opis ćwiczeń praktycznych.
Imię: *
E-mail: *
Zgadzam się z Polityka Prywatności
Chcę otrzymać darmowy dostęp do warsztatów na mój adres e-mail.
Start   on-line   na żywo   seanse   artykuły   galeria   opinie   o mnie
Start   on-line   na żywo   seanse   artykuły   galeria   opinie   o mnie
Powrót
Powrót