dusza
www.brahman.pl
design: angelstudio
kontakt: brahman@brahman.pl
tel. 0-887-62-62-00


.
Prawa Autorskie
Wszelkie prawa zastrzeżone
copyright (c) by Sławomir Mika
Polityka Prywatności
Korzystając z serwisu www.brahman.pl aprobujesz Politykę Prywatności
Jak słuchać swojego serca i wiedzieć co robić?
Był piękny dzień. Nagle podchodzi do mnie dziewczyna. Mina jakby trochę zasmucona. Pyta mnie czy nie mógłbym jej pomóc. Oczywiście - odpowiedziałem.

Powiedziała, że coś się jej przyczepiło do pleców. Był to twór astralny. Poprosiła mnie bym jakoś jej pomógł. Przytuliłem ją więc mocno i wypowiedziałem krótką modlitwę o uwolnienie. Po chwili było po wszystkim. Zadziałało.

Po kilku tygodniach przychodzi do mnie ta sama osoba i prosi bym pomógł jej w tym samym problemie, znowu coś przyciągnęła do siebie.. Odpowiedziałem, że tym razem nie mogę jej pomóc. Zrobiłem to z miłości do tej osoby. Dlaczego?

Odmówiłem, bo nie uzyskałem zgody nadświadomości. Za pierwszym razem w momencie pytania poczułem przyjemne radosne ciepło na sercu. Pewność że warto tutaj zadziałać, że to korzystne.

Kiedy podeszła ponownie na moje zajęcia i poprosiła o to samo po raz drugi nie poczułem nic. Zupełnie nic. Nadświadomość nie reagowała na tą prośbę. Wiedziałem że nie mam nic robić. Wiedziałem, że to będzie dla tej osoby lepsze.

Co się okazało?


Tydzie
ń później przyszła do mnie i podziękowała mi, że za drugim razem jej odmówiłem. Dzięki temu że wiedziała jak zrobiłem to po raz pierwszy, postanowiła sama spróbować i zrobiła to! Udało jej się. 

Od tego czasu bardzo się odmieniła. Uwierzyła w siebie i swoje zdolności.

Dlatego mówię. Słuchaj swojego serca! (...)

_______________________________________________

Jeśli interesuje Cię dalsza część tego artykułu
zamów teraz darmowy dostęp do warsztatów brahman-a. Znajdziesz tam wiele artykułów, porad oraz opis ćwiczeń praktycznych.
Imię: *
E-mail: *
Zgadzam się z Polityka Prywatności
Chcę otrzymać darmowy dostęp do warsztatów na mój adres e-mail.
Start   on-line   na żywo   seanse   artykuły   galeria   opinie   o mnie
Start   on-line   na żywo   seanse   artykuły   galeria   opinie   o mnie
Powrót
Powrót