dusza
www.brahman.pl
design: angelstudio
kontakt: brahman@brahman.pl
tel. 0-887-62-62-00


.
Prawa Autorskie
Wszelkie prawa zastrzeżone
copyright (c) by Sławomir Mika
Polityka Prywatności
Korzystając z serwisu www.brahman.pl aprobujesz Politykę Prywatności
Sposób, by przyśpieszyć zmiany
Przychodzi taki czas, kiedy pracujesz nad sobą i nagle samopoczucie się pogarsza, coś jakby sabotuje Twoje działania. Niektórzy porzucają wtedy praktykę nie starając się zrozumieć o co tu chodzi. Po kilku latach chcąc zmian wracają i ponownie dochodzą do tego samego momentu.

Chwilowe pogorszenie samopoczucia jest skutkiem oporów podświadomości przed nowymi ideami i celami w życiu. Ona po prostu czuje się bezpiecznie z tym jak było dotąd . Ona to zna. Co z tego że Ci się nie podoba, ale dla podświadomości to bezpieczne bo to zna.

Jednak Ty chcesz czegoś więcej. Wprowadzasz nowe idee, zmiany, wiesz, że idziesz w dobrym kierunku.  Teraz musisz sprawić, by Twoja podświadomość też chciała zmian, też chciała czegoś więcej. Jak to zrobić?

By to zrobić musisz najpierw zrozumieć, że dla podświadomości coś, czego nie zna jest potencjalnym zagrożeniem (to bardzo częsty mechanizm, jednak wcale nie musi u Ciebie występować). Wyobraź sobie sytuacje, kiedy ktoś proponuje Ci (...)

_______________________________________________

Jeśli interesuje Cię dalsza część tego artykułu
zamów teraz darmowy dostęp do warsztatów brahman-a. Znajdziesz tam wiele artykułów, porad oraz opis ćwiczeń praktycznych.
Imię: *
E-mail: *
Zgadzam się z Polityka Prywatności
Chcę otrzymać darmowy dostęp do warsztatów na mój adres e-mail.
Start   on-line   na żywo   seanse   artykuły   galeria   opinie   o mnie
Start   on-line   na żywo   seanse   artykuły   galeria   opinie   o mnie
Powrót
Powrót