umysł
Umysł człowieka przechowuje wiele przekonań, wyobrażeń i nastawień, które często utrudniają  doskonałe funkcjonowania i osiąganie bogactwa. Seans usuwa negatywne mechanizmy otwierając na nowe możliwości.
Jak zarabiać z przyjemnością?
Przyciąganie idealnego partnera
Tajemne Moce Umysłu -  wewnętrzny budzik
Chcesz mieć kogoś, kto doskonale Cię rozumie, idzie w tą samą stronę co ty, ma te same cele i dążenia? Chcesz mieć kogoś kto wspiera Cię i cieszy z tego jaki jesteś? Świadomie wykreuj związek o jakim marzysz.
Ten seans został stworzony na ludzi chcących coś zmienić w swoim życiu.Jego celem było podniesienie samooceny, wiary w siebie, pewności w wystąpieniach publicznych. Sprawdź jak zadziała na Ciebie.
Twój umysł ma w sobie moce które już teraz możesz świadomie wykorzystywać. Teraz możesz przebudzić się na własne życzenie  nawet o 3:45 w nocy bez budzika i to będąc całkowicie wypoczęty i zregenerowany.
Wykład wyjaśniający proces przyciągania lub odpychania pieniędzy i obfitości. Sławomir Mika przeprowadza z słuchaczem ĆWICZENIA, które uświadomią mu co i jak go blokuje przed prawdziwą obfitością
Profesjonalny Seans relaksacyjny - las
Profesjonalny seans relaksacyjny w którym przeniesiesz się do pięknego lasu. Usłyszysz dźwięki natury w tle. Zrelaksuj się i pozwól sobie na chwile relaksu każdego dnia.
Doświadczanie Bogactwa i Obfitości - wykład
Zobacz seanse z działu:   
Dusza   Ciało
Uwierz w siebie
www.brahman.pl
design: angelstudio
kontakt: brahman@brahman.pl
tel. 0-887-62-62-00


.
Prawa Autorskie
Wszelkie prawa zastrzeżone
copyright (c) by Sławomir Mika
Polityka Prywatności
Korzystając z serwisu www.brahman.pl aprobujesz Politykę Prywatności
Kilka przesłuchań seansu wystarczy by w tym samym czasie czytać dwie zamiast jednej książki. Sprawdź jak wiele potrafi Twój umysł.
Oszczędź swój czas i ciesz się szybkim czytaniem.
Szybkie czytanie
Start   on-line   na żywo   seanse   artykuły   galeria   opinie   o mnie
Start   on-line   na żywo   seanse   artykuły   galeria   opinie   o mnie