dusza
Wykonaj wraz z lektorem 3 ćwiczenia ładując się nadmiarem energii życiowej. Tego rodzaju ćwiczenia są wykonywane od tysięcy lat przywracając siłę, zdrowie, moc i harmonię w wnętrzu człowieka.
"3 ćwiczenia energetyzacji - ćwiczenia"
Odrodzenie oddechem
Profesjonalny Seans relaksacyjny - las
Przejdź seans który odrodzi Cię wewnętrznie. Kiedy się zakończy zdziwisz się, zachwycisz i być może powiesz jak mój znajomy "hej...  ale super, dlaczego ja wcześniej do ciebie nie przyszedłem"
Wspomaganie samouzdrawiania. Pobudź naturalne zdolności do regeneracji i oczyszczania. Wykorzystaj swoją wewnętrzną moc i pozwól by zaczęła działać w Twoim interesie.
Profesjonalny seans relaksacyjny w którym przeniesiesz się do pięknego lasu. Usłyszysz dźwięki natury w tle. Zrelaksuj się i pozwól sobie na chwile relaksu każdego dnia.
Uzdrawianie mocą wnętrza
Dźwięki natury z spokojnym relaksującym podkładem muzycznym. Przemień każde otoczenie w sprzyjające miejsce relaksu i uspokojenia.
 
Wykład wyjaśniający proces przyciągania lub odpychania pieniędzy i obfitości. Sławomir Mika przeprowadza z słuchaczem ĆWICZENIA, które uświadomią mu co i jak go blokuje przed prawdziwą obfitością.
Dźwięki Natury + Melody- morze, jezioro, las, deszcz
Zobacz seanse z działu:  
Umysł   Ciało
 
Doświadczanie Obfitości - wykład
www.brahman.pl
design: angelstudio
kontakt: brahman@brahman.pl
tel. 0-887-62-62-00


.
Prawa Autorskie
Wszelkie prawa zastrzeżone
copyright (c) by Sławomir Mika
Polityka Prywatności
Korzystając z serwisu www.brahman.pl aprobujesz Politykę Prywatności
Start   on-line   na żywo   seanse   artykuły   galeria   opinie   o mnie
Start   on-line   na żywo   seanse   artykuły   galeria   opinie   o mnie