umysł
Menu główne
.Prawa Autorskie

Copyright (c) by Sławomir Mika.

Dokumenty, teksty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące serwisy www.brahman.pl i strony znajdujące się pod adresami subdomen tego serwisu, są własnością Sławomira Mika o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Określenie: "Odradzając siebie, odradzasz swój świat!" jest chronione prawem autorskim i jest własnością Sławomira Mika.

Określenie: "METODA ODRADZANIA SIEBIE" i "METODA DOSKONALENIA SIEBIE" jest chronione
prawem autorskim i jest własnością Sławomira Mika.

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "COPY FREE" lub "BEZ OGRANICZEŃ".

Zawartość ww. stron, oraz innych publikacji autorstwa Sławomira Mika podlega prawom autorskim Sławomira Mika.

Prawa autorskie artykułów należą do ich autorów. Sławomir Mika zezwala na kopiowanie dokumentów publikowanych przez Sławomira Mika na tej stronie tylko w celach prywatnych.

Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Sławomirem Mika.

Sławomir Mika zezwala na rozpowszechnianie zawartości tylko tych stron, które zawierają odpowiednie zezwolenie w ich treści pod warunkiem, że kopiujący będzie przestrzegał zaleceń podanych razem z zezwoleniem.
www.brahman.pl
design: angelstudio
kontakt: brahman@brahman.pl
tel. 0-887-62-62-00


.
Prawa Autorskie
Wszelkie prawa zastrzeżone
copyright (c) by Sławomir Mika
Polityka Prywatności
Korzystając z serwisu www.brahman.pl aprobujesz Politykę Prywatności
Menu główne